• HEM
  • OM
  • FÖRETAG
  • PRIVAT
  • FOTOSTUDIO
  • KONTAKT
  • PORTFOLIO
  • SENASTE JOBB
Logga Fotograf Linköping Östergötland Sverige
Logga Fotograf Linköping Östergötland Sverige
  • HEM
  • OM
  • FÖRETAG
  • PRIVAT
  • FOTOSTUDIO
  • KONTAKT
  • PORTFOLIO
  • SENASTE JOBB
1 TID ATT LÄSA

Porträttfotografering med Stina Blackstenius

Porträtt av Stina Blackstenius för Svenska spel fotograferat av Satu Knape fotograf i Linköping

Porträtt av Stina Blackstenius för Svenska spel fotograferat av Satu Knape fotograf i Linköping

 

Igår släppte Svenska Spel omslaget som vi fotade med Stina Blackstenius för några veckor sedan. (På uppdrag av proffsiga ci.se)  Grymt fint! Det är så kul att få se sina bilder i användning.
Stina skall ju spela VM nu snart så nu får vi heja ordentligt så att Sverige vinner!

Igår var vi i Norrköping och fotograferade verksamhetsbilder för Avenir Advokater. Det är alltid kul att få åka till Norrköping och fotografera företag.

Idag har jag Garnisonsfastigheter på schemat. De bli porträtt i studion. Har fotat de första i gänget för ett par år sedan och nu är det dags för komplettering.

Denna vecka är en kortvecka, vi har öppet i dag men sen stängt (egentligen inte stängt men jag sitter med redigering så jag skall hinna klart innan semestern)

Tänk på att höra av er och boka er fotografering för ert företag om ni önskar en fotografering under augusti/september. Tiderna går åt och vi kommer ha stängt hela juli.
Behöver du eller ditt företag bilder till webb, tryck eller sociala medier så hjälper vi er gärna.

Hoppas ni har en underbar kväll och en fin vecka!
/Satu
Fotograf Satu i Linköping. Studio i centrala Linköping. Fotograferar för privatpersoner, företag. Press reklam porträttfotografering i Linköping, Norrköping, Östergötland. Åker över hela Sverige

Taggar
företagsfotografering linköping
fotograf i linköping
fotograf linköping
fotograf linköping porträtt
fotograf östergötland
fotografering linköping
studiofoto linköping
← TIDIGARE INLÄGG
Fotografering med Vricon – Företagsfotografering i Linköping
NÄSTA INLÄGG →
Porträttfotografering i Studio med Frida
Porträttfotografering med Stina Blackstenius -
Vi använder cookies till google analytics för statistik och för att se till att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår hemsida. Om du fortsätter att använda den här webbplatsen kommer vi att anta att du godkänner detta.OKLäs mer